Warsztaty

Wspólne pichcenie na świeżym powietrzu

W naszym ogrodzie tworzymy miejsce gdzie wraz z gośćmi przygotowujemy posiłki i biesiadujemy przy jednym stole. 

Zapraszamy do wspólnego pieczenia podpłomyków, przygotowywania sałatek z ogrodowych zbiorów, pieczenia ziemniaków, jabłek, kukurydzy na ognisku, wspólnego gotowania prostych i zdrowych posiłków. Do celebrowania wspólnych chwil zapraszamy również dzieci – gotowanie na świeżym powietrzu może być dla nich wyjątkową frajdą. 

Odkrywania własnego potencjału twórczego

Podczas warsztatów zajmujemy się wspólnie różnego rodzaju handmejdem. 

Począwszy od robienia bukietów, wianków, zabawek ze słomy, skończywszy na tworzeniu własnej biżuteri i dekoracji wnętrza za pomocą materiałów naturalnych; znalezionych, odzyskanych, własnoręcznie przyniesionych z lasu lub łąki (kawałki kory, kamyki, glina, zboża, itp) 

Fotograficzne

  • Warsztaty rodzinne, gdzie rodzice i dzieci wspólnie uczą się fotografii! 
  • Warsztaty portretowe – dla dorosłych, gdzie będzie można nauczyć się i doskonalić różnych technik portretowych i obróbki komputerowej.
  • Warsztaty dla dzieci, podczas których „kursanci” poznają różne techniki fotograficzne i dla urozmaicenia troszkę filmowych…

Lepienie z gliny

Warsztaty tworzenia z gliny, dla dzieci lub całych rodzin. 

Będziemy demonstrować różne techniki pracy z gliną, dla młodszych opowiemy krótką historię ceramiki po czym przystąpimy do samodzielnego lepienia!

Odkrywania na nowo świata zmysłów

Zachęcamy naszych gości do chodzenia na boso, wąchania kwiatów i ziół, słuchania płyt winylowych, bajania i śpiewania przy ognisku.